שאלות נפוצות

כמובן. אנו לא מגבילים את מספר העסקים הנרשמים אצלנו. תוכלו ליצור כרטיס ביקור נפרד לכל עסק ולכל עובד בעסק שלכם.

ממש כמו שאתה מעניק ללקוחות פוטנציאליים וקיימים כרטיס ביקור ידני, כך אתה יכול לשלוח גם לינק לכרטיס ביקור דיגיטלי. היתרון הגדול של כרטיס זה הוא שהלקוח לא יאבד אותו בארנק, ותמיד יוכל לפנות אליך. בנוסף, כרטיס הביקור הזה מופיע גם בחיפוש בגוגל ומאפשר גישה ישירה למספר הטלפון שלך.

בוודאי. למרות שמקומו של כרטיס הביקור מנייר אינו מוטל בספק, כאשר עוברים לדיגיטל יש הרבה יותר יתרונות. למשל, אתם יכולים להציג הרבה יותר מידע בדף אינטרנט, להוסיף תמונות צבעוניות ואפילו להוסיף קישור ישיר לאתר שלכם. הלקוח לוחץ על הקישור ומגיע מייד לאתר. כמו כן, אם יש לקוחות שהמליצו עליכם, נוכל להציג את ההמלצה ישירות לאחר פרטי ההתקשרות עמכם.

רוצים ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי? אין דבר יותר קל מזה. הרשמו לאתר, הזינו מספר פרטים והוסיפו תמונות. הכרטיס יעבור אישור קצרצר שלנו ויעלה מייד לאוויר.

אם החלפתם את מספר הטלפון שלכם, אין יותר קל מזה לעשות שינוי. אתם יכולים להתחבר בעצמכם לניהול המידע באופן אישי ולעדכן את הכרטיס. זאת, בניגוד לכרטיס דיגיטלי מודפס שמחייב אתכם להזמין קופסאות חדשות של כרטיסים בכל פעם שיש שינוי באתר שלכם, כתובת האי-מייל, כתובת העסק או מספר טלפון. הוספתם סניף חדש לעסק? הוסיפו אותו גם לכרטיס הביקור הדיגיטלי.