מי אנחנו

בס"ד

חברת בוס דיגיטל הוקמה מתוך החזון ליצירת אלטרנטיבה להפקת כרטיסי ביקור מודפסים, עבור עסקים קטנים ובעלי מקצועות חופשיים. החברה, המגיעה מתחום בניית האתרים והמוצרים הדיגיטליים, פיתחה בשנים האחרונות מגוון רחב של ממשקי משתמש קלים לתפעול עבור בעלי עסקים. כל אחד מהאתרים של החברה זכה להצלחה רבה.

כיום, פלטפורמה זו משמש כבית עבור בעלי עסקים המעוניינים לשתף את פרטי העסק עם לקוחות פוטנציאליים, אנשי קשר ומכרים. זאת, באמצעות דף אחד המכיל את כל פרטי העסק שניתן לבנות בקלות רבה. אנו שמחים להעניק לכם שפע של כלים לפרסום העסק לאחר הפקת הכרטיס הדיגיטלי.

מערכת אוטומטית לחיסכון בעלויות

בנוסף, אנחנו מאמינים שכדי לחסוך בעלויות המוצרים הדיגיטליים יש להשתמש במערכות אוטומטיות קלות להבנה ותפעול. לכן, יצרנו מערכת שכל כולה עובדת ללא צורך בהפעלה של מערך עובדים נרחב. את החיסכון ביצירת כרטיסים דיגיטליים באופן אוטומטיים אנו כמובן מעבירים ללקוחותינו.

אך אל תטעו, מאחורי הפלטפורמה הפשוטה להפעלה הושקעו מאות שעות אדם. כל זאת, על מנת לשפר ולשדרג את חווית הלקוח בשימוש במערכת שלנו.

נסו להפיק את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם עוד היום, ותגלו את הקלילות הרבה שבה פועלת המערכת. את המהירות שבה נטען המידע המופיע בכרטיס ואת האופן המרהיב בו לקוחותיכם יוכלו לראות אותו.

מובילים את תחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים בישראל

מטרתנו, להיות החברה המובילה בתחום כרטיסי הביקור הדיגיטליים בישראל. אנו נשמח לקבל מכם רעיונות חדשים ולהמשיך להתפתח כמאגר הגדול ביותר של בעלי עסקים המפרסמים את הכרטיס שלהם באמצעות הפלטפורמה שלנו. לכן, יצרנו עבורכם מדריכים מפורטים, המתעדים ביסודיות שלב אחר שלב בהפקת כרטיס הביקור ופרסומו בפלטפורמות שונות. מנפו את הידע הזה כדי להפיץ את כרטיס הביקור שלכם מייד לאחר שעלה לאוויר.